Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,45 zł , zmiana od tamtej pory: 3,22%

Spadające zyski Orlenu !!!!

Zgłoś do moderatora
Zysk Orlenu w III kw. może spaść nawet o 4 mld zł z powodu zaniżania cen paliw pisze dzisiejszy Business Insider.. Kurs akcji jest w postępującym trendzie spadkowym, bo polityka partii rządzącej jest ważniejsza niż zdrowy rozsądek. Tak więc do wyborów nie spodziewajmy się niczego dobrego. Gdy ta opinia BI potwierdzi się w raporcie , akcje dalej będą spadały i wtedy być może pojawi się dobra pozycja do kupna, chyba ,że do władzy po wyborach dojdzie opozycja i odbicie może nastąpić szybciej.
  • Spadające zyski Orlenu !!!! Autor: ~niedźwiadek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKNORLEN 0,63% 60,33 2023-12-05 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.