Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 13,97%

solidny 1kw21 + dywidenda + AT + sentyment

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/39265797,seco-warwick-sa-raport-okresowy-kwartalny-skonsolidowany-1-2021-qsr
dodatnia dynamika na wszystkich poziomach, mocne przepływy

AT
https://stooq.pl/q/?s=swg&c=10y&t=c&a=ln&b=1

to w połączeniu z negatywnym sentymentem IMO wygląda na koniec marazmu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SECOGROUP 0,00% 15,50 2021-10-25 17:00:00