Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: -52,00%

Solidne wyniki 1kw/15 - SF 12,7 mln - idzie wiosna nie tylko na Querku

Zgłoś do moderatora
Solidne wyniki:
Opłata zmienna za zarządzanie, która wyniosła 12,7 mln zł, czyli po odliczeniu podatku dochodowego (ale bez naliczenia bonusów) spółka mogłaby wykazać potencjalny łączny zysk w wysokości blisko 15,9 mln zł – success fee jest rozliczane na koniec IV kwartału
http://wiadomosci.stockwatch.pl/gieldy-otrzasaja-sie-z-piatkowej-przeceny-w-grze-hawe-i-quercus-tfi,akcje,133605

czyli biorąc pod uwagę:
1. Wyniki zarządzania będą utrzymane w kolejnych kwartałach (trudne do osiągnięcia, acz możliwe)
2. Brak wzrostu aktywów pod zarządzaniem (przy obecnym rynku bardzo ostrożnościowe podejście)
Zysk netto=63,6 mln zł (15,9x4)

Wysoko postawiona poprzeczka, ale myślę że przy odrobinie szczęścia:-), które potrzebne jest nie tylko w inwestycjach;-)
może tak być, no oczywiście nie musi, ale jest to wysoko prawdopodobne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -4,00% 3,84 2020-08-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.