Forum Giełda +Dodaj wątek

Solidne podstawy IGORII

Zgłoś do moderatora
Solidne podstawy i realizowanie strategii spowodowały obronienie okolic 3 zł przez dwa dni korekty. Pięknie ! Widać było, że część ludzi zrealizowało zyski i sprzedało papier ale mimo to od razu pojawił sie duzy popyt i kurs mimo chwilowych spadków powrócił na okolice 3 zl. Zapewnie spowoduje to dalsze wzrosty (oby mniej gwaltowne ale stałe). Ostatnie kupno 13 000 akcji po 3,80 świadczy, ze takie poziomy rownież są atrakcyjne a przy tym FF mozna wywindować nawet do 8 -10 zł w dluzszym czasie lub wystarczą dwa dobre infa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,00% 0,27 2022-01-25 15:48:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.