Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,61 zł , zmiana od tamtej pory: -5,74%

SOFTBLUE zawarcie umowy kupna nieruchomości!

Zgłoś do moderatora
Informacja o zawarciu istotnej umowyPodstawa prawnaArt. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Treść raportu:Zarząd Spółki Softblue S.A. z siedzibą w Bydgoszczy _dalej: "Spółka"_ informuje, iż w dniu 30.03.2021 roku Spółka zawarła umowę nieodpłatnego zniesienia współwłasności nieruchomości gruntowej zakupionej na potrzeby budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego przez Softblue S.A. w ramach projektu budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego optymalizacji zarządzania zasobami wodnymi i energetycznymi.
O nabyciu nieruchomości i zawarciu umów przedwstępnych zniesienia współwłasności Spółka informowała raportem ESPI nr 41/2020 z dnia 04.11.2020 r.
Tym samym Spółka stała się wyłącznym właścicielem samodzielnej nieruchomości budowlanej z dostępem do drogi publicznej i z dostępem do mediów, na której będzie możliwe prowadzenie, po jej zabudowaniu, działalności gospodarczej.
Umowa zniesienia współwłasności nieruchomości została zawarta w formie aktu notarialnego.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOFTBLUE -0,17% 0,57 2021-06-22 12:06:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.