Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,00 zł , zmiana od tamtej pory: 32,57%

Śnieżka opublikowała wyniki za 1H 2018 roku

Zgłoś do moderatora
Śnieżka podsumowała wyniki finansowe za I półrocze 2018 roku
  • Grupa Kapitałowa Śnieżka wypracowała w I półroczu 2018 roku 37,7 mln zł zysku netto, o 21 proc. więcej niż przed rokiem. Osiągnęła także wyższe przychody, zysk operacyjny oraz poprawiła wszystkie wskaźniki rentowności.
  • Dobre wyniki biznesowe Grupa zawdzięcza głównie sprzedaży krajowej, która stanowiła 77,9% przychodów ogółem. Pozostała część wyniku została wypracowana na 28 rynkach eksportowych, przede wszystkim na Ukrainie i Białorusi.
  • Pomimo znacznych nakładów przeznaczonych na inwestycje, FFiL Śnieżka SA wypłaciła akcjonariuszom dywidendę z zysku za 2017 rok w kwocie 27,8 mln zł. 


Raport dostępny na https://www.sniezka.pl/serwis-korporacyjny/relacje-inwestorskie/raporty/raporty-okresowe


Zespół Relacji Inwestorskich FFiL Śnieżka SA
  • Śnieżka opublikowała wyniki za 1H 2018 roku Autor: ~Relacje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA -0,22% 92,80 2020-08-14 16:25:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.