Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,49%

Śnieżka nabędzie 80% udziałów w węgierskiej spółce Poli-Farbe

Zgłoś do moderatora
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka podpisała dziś umowę nabycia 80% udziałów w spółce Poli-Farbe Vegyipari Kft., posiadającej ugruntowaną pozycję na węgierskim rynku farb i lakierów. 
Wartość transakcji wyniesie około 8 miliardów forintów węgierskich, tj. około 108 milionów złotych.
W wyniku połączenia sił obie strony uzyskają efekty synergii i umocnią swoją pozycję na coraz bardziej konkurencyjnych rynkach europejskich.

Zespół Relacji Inwestorskich FFiL Śnieżka SA
  • Śnieżka nabędzie 80% udziałów w węgierskiej spółce Poli-Farbe Autor: ~Relacje

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA 0,50% 80,60 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.