Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,45%

Śnieżka: DM BDM obniża rekomendację do „trzymaj” i zwiększa cenę docelow

Zgłoś do moderatora
Eksperci z DM BDM obniżyli rekomendację dla spółki Śnieżka do „trzymaj” z „akumuluj”. Jednocześnie analitycy podnieśli cenę docelową akcji do 86,8 zł z 72,3 zł. Raport został sporządzony 3 czerwca przy kursie 89 zł.

– W połowie maja zarząd sfinalizował największą w historii akwizycję (Poli-Farbe – jeden z trzech największych producentów farb na Węgrzech). (…) W naszej opinii obecny poziom wyceny Śnieżki jest już dość wymagający (przy danych pro-forma na 2019 rok EV/EBITDA wynosi >10x). Uważamy, że w bieżącej wycenie Śnieżki rynek uwzględnia już wygenerowanie synergii kosztowych na przejmowanym podmiocie. Jednocześnie dostrzegamy szanse, że...

https://comparic.pl/sniezka-dm-bdm-obniza-rekomendacje-do-trzymaj-i-zwieksza-cene-docelowa/ 
  • Śnieżka: DM BDM obniża rekomendację do „trzymaj” i zwiększa cenę docelow Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNIEZKA -1,14% 87,00 2019-07-23 16:25:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.