Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,60 zł , zmiana od tamtej pory: -53,85%

Śmiesznie niska cena w wezwaniu

Zgłoś do moderatora
Nie dajcie się wydymać. Wycena wskaźnikowa ok. 10 zł. Firma ekstremalnie niedowartościowana i zdołowana po IPO. Cwaniaczki warszawskie chcą was wykupić za bezcen !! Ja straciłem na Arcusie bańkę i nie zamierzam tak tanio sprzedać akcji. Jeśli wezwanie się nie powiedzie to będzie okazja na dużo wyższą cenę w kolejnym wezwaniu !!! Przez pseudo animatora BOŚ który celowo zaniżał kurs ciężko było kupić akcje a teraz BOŚ jest pośrednikiem w Wezwaniu !!! Aktualnie mam tylko 139.500 akcji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARCUS 30,43% 1,20 2020-04-09 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.