Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,83 zł , zmiana od tamtej pory: -63,68%

Śmieciuchy troluchy już i tu się pojawiają :))) To ja wam powiem, że....

Zgłoś do moderatora
Ciecie drogie, teraz mamy koniec roku, więc najlepsza pora na kupowanie od tych, co chcą jakieś swoje straty (które zrobili kupując IPODS) na mniejszy podatek zamienić. Pragnę wam drogie śmieciuchy przypomnieć, że jeszcze niedawno była to zupełnie inna spółka, którą przejął Movie Games VR, więc leszczuchy śmieciuchy drogie poczekajcie na nowy rok. Wtedy zacznie się odkupowanie i powiadam wam, że i jeszcze wy będziecie się tu pakować, tylko ciekawe, czy nadal będziecie mieli taką promocję.
  • Śmieciuchy troluchy już i tu się pojawiają :))) To ja wam powiem, że.... Autor: ~vr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MOVGAMVR -8,81% 0,30 2022-07-06 17:00:00