Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: 3,72%

Śmiechu warte

Zgłoś do moderatora
Jeszcze że trzy miesiące temu jak miałem papier i śledziłem to forum udzielało się tu pełno botów piszących peany na cześć MGM.
Wszedłem sobie dziś z ciekawości poczytać komentarze po espi o zakonczeniu negocjacji i śmiać mi się chce XD
Te same boty piszą pod zmienionymi nickami peany na cześć prezesa Gaworeckiego i przekonują że giełda wymaga cierpliwości, którą to oni posiadają i jeszcze będą tu zarobienia, bo na pewno gaworecki w końcu znajdzie kogoś innego do odwrotnego przejęcia xD
Ludzie kochani, ten obecny prezes to gość z MGM i zapewne za parę tygodni go juz tu nie będzie.
Swoją drogą sami pomyslcie jaka musi być sytuacja w tej spółce skoro MGM odpuściło negocjacje po prawie roku, po dużej ilości włożonego czasu i pieniędzy i gdy wydawało się że do końca juz nie tak wcale daleko.

PS: oprócz botów był jeden prawdziwy naganiacz o nicku Krzysiek, czy jakos tak. Ciekawe czy tu jeszcze siedzi, śmiać mi się chce jak pomyślę o jego wpisach sprzed paru tygodni xD
  • Śmiechu warte Autor: ~Vdf
  • Re: Śmiechu warte Autor: ~Siska

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN -2,76% 0,67 2022-01-27 17:04:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.