Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 168,29%

Słynna hala do ogrzania ...:)))

Zgłoś do moderatora
 Tyle lat wozili się z tym problemem, no, ale lepiej późno, niż wcale...prawda, Radecky ?...:)))

W szczególności w wyniku zapoczątkowanych już działań, zakłada się znaczące ograniczenie kosztów ogrzewania począwszy od miesiąca stycznia br. ( zakupu energii cieplnej) oraz innych mediów w tym -energii elektrycznej. Przyjęto, że dokonane już tzw. bez kosztowe działania związane z wyłączeniem dostaw ciepła do opróżnionych pomieszczeń oraz ograniczenie ilości poboru w pozostałych pomieszczeniach przyniosą roczne oszczędności na poziomie ok. 200 tys zł. Przy założeniu wdrożenia działań inwestycyjnych ( wymienniki ciepła, lokalna kotłownia przy budynku malarni) planowanych na drugą połowę 2017 r., przy udziale zewnętrznego partnera –obecnego dostawcy ciepła deklarującego gotowość pokrycia kosztów inwestycji przy podpisaniu długoterminowej umowy-zakłada się powiększenie ww. oszczędności do kwoty ok. 500 000 zł rocznie.

https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2017-03/plan_restrukturyzacji__201703100929443277.pdf

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 0,46% 1,10 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.