Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,90 zł , zmiana od tamtej pory: -16,22%

SŁOŃ - kto zarobił, kto stracił

Zgłoś do moderatora
Latem mogłem fajnie zarobić jak z 38 skoczyło do 49, ustawiłem sprzedaż na 50 i nie weszło. później zaczęło spadać po drodze uśredniałem a to spadało i spadało się wkurw.. i w tamtym tygodniu sprzedałem ( strata około 23 tyś strata ). Wczoraj jak pierdo.. kupiłem na samym dnie i dziś sprzedałem odrabiając ciut stratę. Z forte na razie daję sobie spokój i przepraszam wszystkich za moje optymistyczne wpisy. Kolego dami miałeś rację. Wracam na wig 20

  • SŁOŃ - kto zarobił, kto stracił Autor: ~Greg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,91% 21,70 2022-12-05 16:20:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.