Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -78,48%

Ślepi jesteście?

Zgłoś do moderatora
Nie widzicie, że od wielu kwartałów mają problem ze wzrostem przychodów? To ma być dobry raport? On raczej wskazuje na pogłębiające się problemy tej spółki. W żaden sposób nie są w stanie podnieść przychodów. Dla nich temat walut online jest skończony. Spoznili sie. 20 milionow kapitalizacji rynkowej przy przychodach rocznych ledwo przekraczających milion? Czy z takich przychodow mozna robic zyski uzasadniające taką wycenę? Nie widzicie, ze tu nic sie nie zmienia od wielu kwartałów pomimo wychodzenia za granicę, cudowania z innymi produktami? To coś powinno kosztowac 20-30 groszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 1,51% 0,27 2021-09-17 14:48:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.