Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,19 zł , zmiana od tamtej pory: -63,26%

Slay wypatruj listu poleconego

Zgłoś do moderatora
Kolego Slay wypatruj listu poleconego. Troszkę materiałów dowodowych z moim mecenasem uzbieraliśmy, a przy życzliwości Kuby Sitarza zostały zarchiwizowane Twoje tzw. wypociny z tego forum. Możesz mi podziękować, bo tylko dzięki mnie Twój adres IP nie został jeszcze zablokowany. Porozmawiamy jeszcze, przyjdę pogadać przed salę, bo w sumie tylko na tym mi zależy, aby poznać Twoje dane osobowe. Reszta potoczy się pozniej po mojej mysli. Już jednego Pana z Innogene podobnie załatwiliśmy. Pozdrawiam, Mariusz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,87% 0,07 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.