Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -46,57%

Slay czeka na 8 groszy

Zgłoś do moderatora
Slay nie ma akcji on dopiero kupuje jak jest panika czeka na takoch którzy nie wytrzymali psychicznie

każdemu jest przykro jak leci w dół mi też jestem człowiekiem

Ja uważam że nastąpiła nowa era rozpoczęła się nowa era... dziś dokupilem kolejne kilkaset tysięcy... żałuję że mogłem kupić wszystko taniej cały mój portfel Laurena to dzisiejszy obrót ale co zrobić takie życie

ktoś kupuje ktoś sprzedaje
Slay zostanie naprawdę uważam że takie wpisy należy usuwać z forum ale cóż na tym polega zarobek

Ja dziś może wyjdę na plus trudno ocenić

Pozdrpwienia na Nowy Rok
w tym wszystkim nie zapomnijcie o Polymertech i perspektywach i o rodzinie która jest najważniejsza

Slay też ma rodzinę która kocha i to dla niej robi żeby dzieciom kupić piękniejsze prezenty na Nowy Rok.... taki trochę rys psychopatyczny... ale skuteczny jest gość naorawde podziwiam bo to działa.... ja nie jestem w stanie dać odporu na jego wpisy on mnie i moje uwagi zasypie setkami innych byle tylko te moje zniknęły zasypane

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 4,66% 0,06 2022-06-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.