Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,80 zł , zmiana od tamtej pory: -57,14%

Sławomir Kłusek to znakomity analityk-,,typer" bo....

Zgłoś do moderatora
,,Średnia procentowa zmiana kursu akcji spółki po wprowadzeniu jej do rubryki ,,Wykres do przemyślenia” w okresie 3 pierwszych miesięcy po jej wprowadzeniu do tej rubryki wynosiła plus 8,4 % a ile w tym okresie wynosiła średnia procentowa zmiana indeksu WIG 20 ? ....odpowiem minus 5,6 %"

to znaczy, że facet w swych typach w horyzoncie 3-miesięcznym pobił WIG 20 o 14 punktów procentowych 
to jest wynik bardzo dobry

http://analizy-rynkowe.pl/srednia-procentowa-zmiana-kursu-akcji-spolki-wprowadzeniu-rubryki-wykres-przemyslenia-okresie-3-pierwszych-miesiecy-wprowadzeniu-rubryki-wynosila-plus-84-il-2/
  • Sławomir Kłusek to znakomity analityk-,,typer" bo.... Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 9,09% 1,20 2023-10-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.