Forum Giełda +Dodaj wątek

Sławomir Klusek - ,,Poczekalnia - Capital Partners" (analizy-rynkow

Zgłoś do moderatora
Poczekalnia” – Capital Partners

18 września 2014
Na wykresie akcji spółki Capital Partners można dostrzec szansę na pojawienie się na wykresie zbudowanym w oparciu o dzienne dane świecowe wybicia z krótkoterminowego podwójnego dna. Gdyby miało faktycznie dojść do wybicia z formacji podwójnego dna i formacja ta miałaby się wypełnić powinien się pojawić wzrost kurs do 2 złotych i 7 groszy.

CAPITAL-PARTNERS

Warto przy okazji zauważyć, że nad tym, czy dane konkretne wybicie z formacji podwójnego dna ma charakter ,,istotny” czy też ,,nieistotny” trwa dyskusja wśród praktyków. O tej dyskusji pozwoliłem sobie wspomnieć w ,,Raporcie Tygodniowym” z 8 września na str.4-5.

http://analizy-rynkowe.pl/raport-tygodniowy-4/

Z tego punktu widzenia przyjmuję, że do wybicia z formacji podwójnego dna w przypadku akcji spółki Capital Parners doszłoby już w momencie osiągnięcia poziomu szczytu (S) znajdującego się pomiędzy dołkami D1 oraz D2 (1,91 zł).

Sławomir Kłusek, 18 września 2014 roku

http://analizy-rynkowe.pl/poczekalnia-capital-partners/
  • Sławomir Klusek - ,,Poczekalnia - Capital Partners" (analizy-rynkow Autor: ~Inwestor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -7,87% 1,17 2023-12-05 15:00:00