Forum Giełda +Dodaj wątek

Skyline to oni zobaczą jak ŚWINIA NIEBO....

Zgłoś do moderatora
Zagrywka ze skupem tylko dla F&F to tępa i bezczelna kpina z akcjonariuszy i rynku kapitałowego. To jest dzialanie na szkodę spółki i zwykła niegospodarność. Panowie Rey i Maj SPLAJTOWALI w zasadzie wszystkie spółki zależne i dostali gigantyczne baty na inwestycjach portfelowych. Jeżeli tak się rzucili do sprzedaży po 3 zł za ostatnie pieniądze w spółce, to znaczy, że takiego kursu już nigdy nie będzie. W najlepszym razie dodruk po nominale, a w najgorszym groszówka, a po wyczyszczeniu spółki z aktywów przejedzonych na pensje i premie nieudolnych menadżerów, skorupa dla nowego inwestora, ale nie wcześniej niż za 12-18 m-cy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SKYLINE -11,43% 0,62 2020-11-27 10:18:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.