Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,00 zł , zmiana od tamtej pory: 19,50%

skupu prawdopodobnie nie będzie

Zgłoś do moderatora
tzn nie ruszy, oni dopuścili mozliwość , że nie kupią nic i mogą w każdej chwili go przerwać lub zakończyć. To był tylko straszak na potencjalne zwalanie kursu na groszówki. Ale lepiej zajęłi by się poprawianiem płynności i zarządzaniem swoim prfelem. Np uzasadnieniem po co oststnio kupili ta badziwiastą spółkę grową z symulatorem nart. Martwa stronka od kilku lat a oni lakoniczny komunikat i zero komentarza. PR owa dwója albo pałka obecnie. No ale mały plus też im dam , bo chociaż raport miał więcej inf i jakieś okruchy sie pojawiły. Ogólnie to panowie z Wrocławia są chyba zbyt zajęci by przejmować się komunikacją z rynkiem. Przecież VTI to oni prawie 90%. jak Ludwik 16 Francja to ja to tutaj Wrocław to VTi i basta!
I tak zrobią co chcą i giełdę tzn zas mają gdzieś.
Ale na pewno do czasu...
  • skupu prawdopodobnie nie będzie Autor: ~spectra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN -0,42% 2,39 2021-10-19 14:49:42