Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,48 zł , zmiana od tamtej pory: -11,91%

skupowanie Madzi przez Emitela to jedyne logiczne wyjście

Zgłoś do moderatora
dla Emitela nie ma innej drogi niz skupienie jak najwiekszej liczby akcji by odzyskac w formie dywidendy jak najwiecej kasy z odszkodowania. Problem dla Emitela jest taki ze tu jest sporo grubasów ktorzy zwietrzyli swietny interes w tym by Madzie mieć i jak najwiecej tego tortu wykroić dla siebie. Efektem będą coraz to wysze ceny akcji na giełdzie, czego życze wszystkim drobnym.
Przy tylko 130 milionach mamy tu 10 zł dywidendy wiec wiadomo gdzie bedzie cena jak wyrok sie uprawomocni. Przykład OPTEAM jest tu idealny. Wystarczy cierpliwie poczekać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -0,65% 3,07 2022-01-21 11:10:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.