Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,85 zł , zmiana od tamtej pory: 12,41%

Skup przed wywidendą trwa...

Zgłoś do moderatora
Fundusz ABS INVESTMENTS kupił ostatnio 20,4 tys akcji Oriona. Czyżby w końcu atak na 11 - 12 zł za akcję. Wyniki dewelopera na razie wyśmienite. Bank ziemi rozbudowywany jak nigdy. Mieszkania w Krakowie sprzedają się wyśmienicie. Marże Oriona wręcz zachwycają. Coś jest na rzeczy i wzrosty wiszą w powietrzu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORION -1,28% 7,70 2019-12-23 16:23:58