Forum Giełda +Dodaj wątek

Skup i umorzenie akcji celem zapewnienia redystrybucji nadwyżek finansow

Zgłoś do moderatora
Piekne info

Zarząd Telestrada S.A. informuje, że w dniu 09.09.2013 r. Spółka otrzymała postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS dotyczące obniżenia kapitału akcyjnego z kwoty 1.720.947,50 zł do kwoty 1.558.869,50 zł wskutek umorzenia 324.156 akcji serii B.
Spółka posiadała akcje własne, które zgodnie z uchwałami Walnych Zgromadzeń akcjonariuszy były skupowane proporcjonalnie od wszystkich akcjonariuszy celem zapewnienia redystrybucji nadwyżek finansowych generowanych w ramach grupy kapitałowej.

http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/529823,telestrada-sa-zawiadomienie-o-wpisaniu-obnizenia-kapitalu

  • Skup i umorzenie akcji celem zapewnienia redystrybucji nadwyżek finansow Autor: ~skup akcji

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELESTR -3,82% 15,10 2023-12-07 11:58:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.