Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: 69,33%

Skup akcji walne zgromadzenie

Zgłoś do moderatora
Mam prośbę do akcjonariuszy spółki, którzy chcieliby poprzeć inicjatywę funduszu Familiar.

Ja rejestruję się na walnym bo mierzi mnie, że taka kasa leży na rachunku spółki w obliczu kiedy stopy procentowe zmierzają do zera. Ta kasa powinna wrócić do akcjonariuszy.

Stąd prośba o szerokie rejestrowanie się na walne zgromadzenie. Ewentualnie kto nie będzie mógł być osobiście to mogę być reprezentantem, maila podam jak pojawią się tacy akcjonariusze. Spółka powinna kupować tanie akcje i je umarzać. Ba nawet przy takich przepływach finansowych powinna się zadłużać aby kupować te akcje. Mogliby w ten sposób skupić ponad 30% akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROCAD 14,05% 1,38 2020-07-10 15:19:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.