Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,72 zł , zmiana od tamtej pory: -20,39%

skup akcji po min 50 zł - chyba że czegoś nie rozumiem..

Zgłoś do moderatora
Cena nabycia jednej Akcji Własnej zostanie określona przez Zarząd Spółki z uwzględnieniem warunków rynkowych, aktualnych w momencie ogłoszenia przez Spółkę zaproszenia do składania ofert sprzedaży Akcji Własnych, przy czym ustalona w ten sposób cena nabycia jednej Akcji Własnej nie może być niższa niż 50,00 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych) oraz wyższa niż 60,00 zł (słownie: sześćdziesiąt złotych)

UCHWAŁA NR 25

Czemu kurs nie skoczył na 50 zł?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE -1,89% 9,33 2022-11-25 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.