Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,40 zł , zmiana od tamtej pory: -23,24%

Skup akcji nie drożej niż 15pln i nie niżej niż 1grosz.

Zgłoś do moderatora
Większość z nas ma papier w przedziale 40 - 50gr. Wam się nie udało załapać więc liczycie na spadki.
Jednak nie wszędzie skup oznacza spadki. Patrz - Solar :)

Po scalaniu trudno sobie wyobrazić żeby miało jeszcze się korekcić. Spadało na mniejszych obrotach bo ludzie nie chcieli zostawać z zawieszonym papierem na jakiś czas.

Teraz pewnie część z nich wróci i podobnie ci co czekali na koniec scalania. Kilka sesji powinno być mocno wzrostowych i tak jak przy zmianie trendu na wysokich obrotach.

Znacząca i systematyczna poprawa wyników na pewno będzie napędzać zainteresowanie papierem. I głównie to a nie scalanie jest bodźcem do wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR -1,05% 5,68 2022-06-29 15:13:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.