Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,26 zł , zmiana od tamtej pory: -61,50%
21-06 minął termin zgłoszeń w odpowiedzi na ofertę skupu akcji po 9,5pln/akcję. Brak bieżącego  komunikatu w tej sprawie. Ile zgłoszeń wpłynęło? Będzie korekta? Czekamy do 27-06-2017, już za kilka dni. A tak nawiasem: czyktoś potrafi wyjaśnić dlaczego całe przedsięwzięcie nie miało wpływu na bieżący kurs akcji i czy tak będzie  dalej?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -2,43% 2,41 2019-11-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.