Forum Giełda +Dodaj wątek

Skrajne niedowartościowanie akcji

Zgłoś do moderatora
Takie jest moje zdanie. I nie zmieni tego niedowartościowania ani bezsensowne ględzenie na forum, ani handel kilkunastoma zł zmieniającymi mocno kurs akcji w wykonaniu jakiegoś pseudoinwestora, którego rajcuje to, że ma jakikolwiek wpływ na kurs. Kiedyś ktoś napisał, że może robić to jakiś były i sfrustrowany pracownik firmy.... mhm... może coś w tym być. Ja czekam i jestem pełen optymizmu czego i Wam w Nowym Roku życzę:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMPLI 4,35% 1,20 2023-09-29 15:00:00