Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: 35,75%

Skoro robactwo wychodzi na ulicę, to ja się pytam:

Zgłoś do moderatora
jak nazywać poszczególne związki łóżkowe między ludźmi w poszczególnych konfiguracjach, by nie być posądzonym o dyskryminację i nie usuwano postów dotyczących odwołania się do poszczególnej osoby z danej konfiguracji. Bo problemy są nie z tego świata a w UE się dzieją:
https://www.tvp.info/51045316/szwedzki-eurodeputowany-odchodzi-z-polityki-z-powodu-partnera-pedofila
To w kontekście targów dzieci w Belgii jest przerażające!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,00% 3,00 2021-01-25 11:54:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.