Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,18 zł , zmiana od tamtej pory: 7,44%

Skoro jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle?

Zgłoś do moderatora
Kurs dołuje, ogladalem video z prezesem i mowi ze do konca roku bedzie finisz na kontrakcie przy granicy polsko bialoruskiej, za rok moga pokazac konkretne wyniki. Cos przybąkują, że mogą przy granicy Litewsko-Bialoruskiej podobnego szarpnąc, wiec skoro jest tak dobzre to dlaczego jest tak zle?

Czyzby inwestorzy zobaczyli, aa strata za I kw 2022 wiec sprzedaje, nie patrzac w ogole na pakiet zamowien? Really?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI -0,90% 6,64 2022-06-27 16:38:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.