Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 58,86%

Skoro globalny wydawca zainteresował się ww3 to czy Polskie Fundusze

Zgłoś do moderatora
Zainteresują się farm51 raczej proste A i tak więcej akcji muszą mieć rodzina i koledzy zarządu żeby ktoś ich nie nie wykupił przy 80 ff:P bo po co by się dogadywal z takim farm51 jak mógłby wykupić ich akcje z rynku za 50mln(12mln $) 50% przy tej kapitalizacj nie rozumiecie że te akcje nie są warte 20zl A 50zl:P przekonacie się o tym po podpisaniu które będzie niedługo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,72% 27,80 2020-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.