Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  140,80 zł , zmiana od tamtej pory: 142,19%

Skończyłem skup teraz będę czekał , może rok albo dwa

Zgłoś do moderatora
aż wszystko wróci do normy. Oczywiście nie wykluczam , że cena jeszcze spadnie poniżej 100 zł i może wtedy coś jeszcze kupie , ale uważam , że w ciągu paru lat zarobie minimum 50 procent.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
STALPROD 0,29% 341,00 2021-01-20 11:45:51