Forum Giełda +Dodaj wątek

skończył się sezon ogórkowy

Zgłoś do moderatora
Po spadkach ,po dlugim okresie marazmu na PKO w końcu coś zaczęło się ruszać.Będzie dobry miesiąc dla tego papieru . Przed datą nabycia praw do dywidendy będzie w przedziale 41 -42 zł. Za miesiąc stawiamy sobie dobrą whiskey .Coś mam przeczucie ,że wkrótce mocno podrożeje KGHM ,ale nie będę sie go dotykał bo mam z nim złe doświadczenia .Możliwa też hossa ,jak Putin dogada się z Poroszenką o specjalnym statusie wschodniej Ukrainy i zaprzestaniu dzialan zbrojnych .
  • skończył się sezon ogórkowy Autor: ~sailor62

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP-PDA -1,59% 37,10 2009-12-17 16:25:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.