Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,30 zł , zmiana od tamtej pory: 73,45%

Skończcie z tymi placami dziecinada ,czytam

Zgłoś do moderatora
I co drugi ekspert od zarobków ,boisz się iść po podwyżkę a krytykujesz tych co sobie ją załatwili.Nie zaglądaj drugiemu w portfel jak i tobie nikt nie zagląda.Zazdrościcie czy zarządzanie jsw wirtualnie banda dzieciaków.Dostań się do rządu i naprawisz górnictwo na pewno na forum bankiera tego nie zrobisz,Polacy i ich maniera do narzekania - pożalić sie na bankierze bo nikt w domu nie słucha.Może jakaś analiza globalna rynku węgla a nie Gadki z piaskownicy tato bo on dostał więcej.Jest tu jeszcze ktoś normalny czy same dzieciaki przepychają w się o foremki .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -2,24% 69,90 2022-05-25 11:58:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.