Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: -26,96%
"Jednym z ważnych osiągniętych przez Spółkę kamieni milowych jest przygotowanie i prezentacja prototypu przedprodukcyjnego urządzenia SkinSENSTM, służącego celom certyfikacyjnym, którego odsłonę po raz pierwszy mamy przyjemność zaprezentować na okładce naszego raportu rocznego." z raportu rocznego Milton

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/39149386,milton-essex-sa-4-2021-raport-roczny-za-2020-rok
  • SkinSENSTM Autor: ~Eloelo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MILTON 0,00% 1,49 2021-10-19 16:46:49