Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 131,25%

Skarb Państwa przejmuje spółkę do budowy atomówki w Polsce

Zgłoś do moderatora
Skarb Państwa przejmuje spółkę do budowy atomówki w Polsce.

https://stooq.pl/n/?f=1377701

Może w końcu ruszą plany budowy elektroni atomowej w Polsce. W sumie wpisywałoby się to w obraz ostatnich decyzji (nie oceniając ich bo to temat na odrębną dyskusję) w zakresie odchodzenia od węgla. Dla APS szansa na kontrakty w najbliższych latach w tym zakresie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APSENERGY 0,00% 4,07 2021-06-15 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.