Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,50 zł , zmiana od tamtej pory: 35,28%

skandaliczne sytuacje w Forte

Zgłoś do moderatora
2Q 2019 rok - w pozostałych kosztach operacyjnych kwoty 5 mln zł dopłaty do budowy pasa startowego w Suwałkach, zgodnie z umową. Czemu firma meblowa płaci za pasy startowe ?
2Q 2020 rok - w pozostałych kosztach operacyjnych ujęto kwotę 3,9 mln zł z tytułu odpisu na należności handlowe indyjskiej spółki zależnej. Zarząd zdecydował o utworzeniu odpisu w związku z niepewną przyszłą sytuacją Spółki wywołaną skutkami pandemii koronawirusa Covid-19, która w Indiach przebiega znacznie poważniej, niż w Europie.  JAKIM PRAWEM SPRZEDAJECIE NA KRECHE MEBLE HINDUSOM ??? Zarząd do tablicy !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -2,85% 35,85 2020-10-23 17:03:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.