Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,20 zł , zmiana od tamtej pory: -49,01%

Skąd te wzrosty? :o

Zgłoś do moderatora
KRUK leci na pysk, już -20% od szczytu, a tutaj wzrosty :D Krupa z KRUKa sprzedaje akcje bo wie, że najlepsze w tej branży to już było i nie ma co oczekiwać dobrych wyników za 4 kwartał i w latach przyszłych. W Kredyt Inkaso zadłużenie gigantyczne, chcieli zaciągnąć nowy dług to udało się pozyskać tylko 5 milionów z emisji 20 milionów. Na pewno są tu trupy w szafie o których pewnie niedługo się dowiemy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREDYTIN 1,98% 10,30 2023-02-02 09:11:28