Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,15 zł , zmiana od tamtej pory: 5,87%

skąd bierzecie te wasze wyceny (12 zł. 15 zł )

Zgłoś do moderatora
panowie realnie wyceny to max 10.50 zł jeśłi ktoś ma więcej to na cuda nie liczyłbym ,
może powyżej 8, 9 bo w tych okienkach maja fundy ale dalej nie spodziewałbym się skoku,
realnie patrzcie a nie po jakiej cenie macie kupione , ja nagle bedzie fiasko z wykupem to znowu eski wejda i zwala kurs do 6 moze 5,80

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,93% 7,57 2020-02-21 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.