Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,80 zł , zmiana od tamtej pory: -7,79%

Simplywall.st : The Ryvu Thx.Share Price Is Up 413%

Zgłoś do moderatora
And Shareholders Are Delighted.
Artykul cytowany na twiterze.Simplywall.st.to australijska platforma dla inwestorow ( aplikacja/ start up..b.mlodzi faceci,ktorzy narobili juz dosyc duzo szumu).Z ciekawosci mozna zagladnac.Maja pomagac inwestorom na calym swiecie w wyborze i analizie potencjalnie interesujacych spolek.Podobno milion abonentow.
To wszystko jest o tyle bezsensowne,ze te komputerowo generowane analizy siadaja np. po podziale i kapituluja z braku danych albo czerpia z danych z przed podzialu .Wychodza dosyc bezsensowne wskazniki na ich wizualizacjach i skalach.No ale maszyna PR owska ruszyc musiala.Jezeli bedzie poparta obiecanymi kamieniami milowymi,partneringiem itd.to zadziala.Do tej pory Przewiezlikowski zawsze dotrzymywal slowa,stad mysle ze cala kampania dozowania napiecia i prezentacji postepow jest do konca roku dobrze zaplanowana.Zasadniczo powinni miec strate netto.Wycena jednak zalezec bedzie od jakosci ( wazkosci ) projektow.
  • Simplywall.st : The Ryvu Thx.Share Price Is Up 413% Autor: ~SWISS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,32% 45,00 2019-12-13 17:02:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.