Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  234,60 zł , zmiana od tamtej pory: 4,18%

SIMPLYWALL podaje już zł 14,753.07

Zgłoś do moderatora
Czy naprawdę wierzycie, że akurat w tym jedynym przypadku, systematycznie zwiększając wycenę po każdym kolejnym raporcie MRC, Simplywall się tak bardzo myli a w pozostałych przypadkach daje wiarygodne wyceny? :)
Ten jeden walor liczą do góry nogami? Nie. 
Metoda jest dokładnie ta sama jak dla pozostałych spółek, zgodnie z wynikami, wskaźnikami i potencjałem rynku/branży.
Tylko Fair Value jest w tym przypadku tak kosmiczne, że większość jeszcze w to nie wierzy.
1/10 wyceny byłaby dla 99% obecnych na forum dealem życia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERCATOR -0,97% 244,40 2021-05-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.