Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 7,14%

Silniki jedyne rzwiązanie na swiecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Te projekty są tak opracowywane że jako silniki eliminują błedy połaczeń sieciowych dopowiadając prawidłowość działania i eliminują powstające błędy .
Teraz kiedy mamy tyle wirusów w sieci szpiegowskich oprogramowań zrywania połączeń wojen oprogramowanie może być rozwiązaniem światowym na platformach.Ułamki sekund dopowoedziane w połączeniach to dużo w dzisiejszym świecie.
Przyglądam się tym projektom i powiem że już dziś cena akcji powinna chodzić na zachęte powyżej 1-2 złote aby wzmocnić pomysłowość rozwiązań.
Pewny jestem że to już niebawem nastąpi. Bardzo zainteresowanym projektami może być ROSJA ale też nie wykluczam innych kierunków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.