Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  181,46 zł , zmiana od tamtej pory: -39,04%

shorty ewidentnie w pułapce dlaczego?

Zgłoś do moderatora
shorty ewidentnie w pułapce. Jest ich za dużo 8% akcji. One nie mają jak wyjść. Od 8 mc kurs stoi praktycznie w miejscu. A co może się złego wydarzyć już chyba nic. Czekamy na espi o zakończonej sprawie w USA. Czeka nas premiera na nowe konsole + premiera wiedźmina 3 HD. Płatny DLC w 1Q no i według słów prezesa pracują aktualnie nad dwoma grami AAA więc pewnie 1Q 2022 poznamy zapowiedzi. Więc tak jak w tytule short jest w pułapce bo nie może uwalić kursu. Nie ma amunicji ani złych wiadomości.

Cierpliwi tutaj dużooooo zarobią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CDPROJEKT 2,43% 110,62 2022-05-26 17:04:31