Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  74,50 zł , zmiana od tamtej pory: -60,00%

Shoper po Q3 ma wyższe przychody niż w całym, rekordowym dla branży 2020

Zgłoś do moderatora
Spółka narastająco po 3 kwartałach zaraportowała kolejny znaczący wzrost wszystkich kluczowych pozycji
- przychody wzrosły do 53,4 mln zł (+65%) i przewyższyły o 6,4 mln zł wynik całego 2020 roku
- skorygowana EBITDA wyniosła 22,8 mln zł (+39%)
- zysk brutto osiągnął 25,0 mln zł (+132%) (+38% po wyłączeniu one-offa)
- GMV to 4,2 mln zł (+50%), a GMV za ostatnie 12 miesięcy to już 5,4 mld zł (+56%)
 
Znaczące dynamiki wzrostu pomimo wysokiej bazy z ubiegłego roku spowodowanej boomem na e-commerce stanowią dobry prognostyk dla kolejnych okresów wynikowych. Spółka koncentruje się na budowaniu skali i wzroście biznesu, a także rozwija ofertę produktową o nowe usługi i partnerstwa.
 
Prezentacja dostępna pod adresem: https://www.shoper.pl/static/investor-relations/downloads/Shoper_Preliminary_Financial_Results_9M_2021.pdf 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SHOPER 0,00% 29,80 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.