Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,78 zł , zmiana od tamtej pory: -37,27%

SERINUS ENERGY ZACZĘŁO SIĘ ODLICZANIE. W SIERPNIU RUSZY SPRZEDAŻ GAZU

Zgłoś do moderatora
SZANOWNI PAŃSTWO,  ZACZĘŁO SIĘ ODLICZANIE. W SIERPNIU RUSZY SPRZEDAŻ GAZU W RUMUNII.  TO OKAZJA I MEGA SZANSA.  SZCZEGÓŁY W ZAŁĄCZENYM LINKU DO ARTYKUŁU:
http://www.parkiet.com/Energetyka/308129985-Serinus-Energy-W-sierpniu-ruszy-sprzedaz-w-Rumunii.html
  • SERINUS ENERGY ZACZĘŁO SIĘ ODLICZANIE. W SIERPNIU RUSZY SPRZEDAŻ GAZU Autor: ~INWESTOR_PALIWOWY

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOL -0,34% 23,70 2020-07-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.