Forum Gospodarka i polityka +Dodaj wątek

Serce Solidarnej Polski bije teraz w Szczecinie.

Zgłoś do moderatora
„Unia Europejska chce zawładnąć polskimi lasami. Chce przejąć kontrolę nad jedną trzecią terytorium Polski” – mówi wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski w lesie w Głubczycach podczas inauguracji nowej kampanii Solidarnej Polski. Partia Zbigniewa Ziobry chce zebrać 100 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „W obronie polskich lasów”.
Dlaczego Solidarna Polska nie złoży po prostu projektu ustawy w Sejmie – potrzeba do tego 15 posłów, Solidarna Polska ma ich 20 – tylko bawi się w zakładanie komitetu inicjatywy ustawodawczej i zbieranie podpisów? Nie wiadomo. Jest to jednak już druga taka kampania. Pierwsza, dotyczyła projektu ustawy przewidującego karę więzienia za śmianie się z Kościoła.
Obydwie akcje koordynowane są ze Szczecina. Stoją za nimi ludzie Dariusza Mateckiego – radnego Solidarnej Polski i pracownika Lasów Państwowych w Szczecinie, jednego z antybohaterów ostatnich tragicznych wydarzeń związanych ze śmiercią M.F syna posłanki Koalicji Obywatelskiej.
Ludzie Mateckiego w Szczecinie działają w organizacjach finansowanych głównie z Funduszu Sprawiedliwości, którym dysponuje minister Ziobro.

https://oko.press/dariusz-matecki-szczecin-solidarna-polska-lasy-panstwowe-wagemann

co na ten kłam chrześcijanie - hahaha
"propaganda tonącego , wspieranie ludzi zbrukanych.
Jako adres komitetu podano ul. Gabriela Narutowicza 6/U1 w Szczecinie. To nieprzypadkowe miejsce.
W tym samym miejscu urzęduje również S.P.Z organizacja, do której płyną miliony złotych z Funduszu Sprawiedliwości kontrolowanego przez Ziobrę. Za te pieniądze stowarzyszenie m.in. prowadzi lokalny portal informacyjny, na którym promuje pomysły i polityków Solidarnej Polski na czele z Dariuszem Mateckim – szefem Solidarnej Polski w Zachodniopomorskiem.
  • Serce Solidarnej Polski bije teraz w Szczecinie. Autor: ~anty
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl