Forum Giełda +Dodaj wątek

Serce boli ile trzeba bedzie kasy zanieć do US za ten rok!!!

Zgłoś do moderatora
Myślę, że jest nas takich wielu. Niektórzy pewnie powetuja sobie stratę z zeszłego roku.
Jest to zła i dobra zarazem sytuacja, bo każdy kto ogólnie jest zarobiony, a na PGE ma tyły, może na chwilę sprzedać i odkupić. Kursowi to nie pomoże niestety, ale do US zaniesiemy mniej i wyjdziemy na tym korzystniej(oczywiście w sytuacji gdy papier nie bedzie rósł). Tak więc mnie to wali, co tu sie będzie działo. Najwyżej sprzedam i odkupię taniej. I tak mi sie to opłaci, zamiast czekać na wzrosty do marca(jezeli jak wieszczą niektórzy, tak ma być).
  • Serce boli ile trzeba bedzie kasy zanieć do US za ten rok!!! Autor: ~energooszczędny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE-PDA 3,09% 10,00 2022-06-03 09:25:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.