Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  94,65 zł , zmiana od tamtej pory: 99,05%

Sensacyjny NEWS! Lista TOP15 gier w Chinach - GWINT na trzecim miejscu!?

Zgłoś do moderatora
Dzięki koledze wojas240 - poznałem najbardziej reprezentatywny sprawdzian popularności Gwinta w Chinach! 
(Ponieważ Google na tym rynku niemal nie istnieje...)
Jest to najnowsza lista TOP15 gier w Chinach - pochodząca z całkowitego indeksu Baidu!

1 - "Adventure Island 2" koreańskiej firmy NEXON darmowy sequel gry online
2 - „PlayerUnknown’s Battlegrounds"  – online tworzona przez koreańskie studio Bluehole. Gra znajduje się w fazie beta, a jej premiera na platformy PC, Xbox One zapowiedziana jest na koniec 2017 roku.
3 - Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana.. Firmy CD Projekt, w wersji beta Premiera na PC, Xbox One i PS4 zapowiedziana do końca roku..!

Jeżeli odszyfrowanie transkrypcji translatora mnie nie zawodzi... TO JEST TO SENSACYJNE INFO!!!

z Wikipedii:
Baidu – najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Chinach, której udział w miejscowym rynku wynosi 64%. Baidu była popularniejsza niż chińskojęzyczna wersja Google (30,9%)[1]. Po wycofaniu się, z powodu cenzury, Google z chińskiego rynku popularność Baidu gwałtownie wzrosła. To także jedna z najczęściej odwiedzanych stron w internecie – w maju 2006 roku została sklasyfikowana przez firmę Alexa Internet jako 4. na świecie, po YahooMSN i Google .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 1,24% 188,40 2019-03-18 17:02:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.