Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,85%

Selvita Science Blog

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze: SEL startuje z blogiem naukowym gdzie bedzie publikowala artykuly na temat tego czym sie zajmuje.
W ten praktyczny i uznany sposob licza na zainteresowanie mlodych fachowcow, przyciagniecie ich no i kto troche chwyta moze sobie poczytac .
Po drugie: biora udzial w UBS (szwajcarska forsa) konferencji Inwestorow z sektora zdrowia w NY 20-22 maja
a zaraz potem w "Jefferies" tez NY 4-7 czerwca.
Wszystko z linkami na Twitterze SLV

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SELVITA -0,36% 55,60 2019-06-17 12:03:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.