Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,76%

Sektor spółek medycznych w drugiej połowie 2021 roku - IPOPEMA

Zgłoś do moderatora
Zarządzający portfelami IPOPEMA pochlebnie o sektorze w najbliższej przyszłości: https://www.youtube.com/watch?v=Qew7qyEW7vM

przypominam, że oni będą pokrywać SNT w programie wsparcia - czekam co tam wyskrobią i jaka będzie rekomendacja.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Program-Wsparcia-Pokrycia-Analitycznego-w-latach-2021-23-obejmuje-lacznie-61-spolek-GPW-8146070.html 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYNEKTIK 0,17% 29,95 2021-09-17 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.